-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування
Оголошено тендер
95 256.00
UAH
Номер:
6b3d6b5ad6014947b6df3957ef4b9968
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-013606-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Борщівська гімназія Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22567150
-
Адреса:
35061, Україна, Рівненська область, село Борщівка, вул. Шевченка, 61а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Борщівська гімназія Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22567150
-
Адреса:
35061, Україна, Рівненська область, село Борщівка, вул. Шевченка, 61а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
95 256.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації одноразового гарячого харчування
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 15:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБорщівка
Сума70 560.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБорщівка
Сума24 696.00 UAH