• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до легкових автомобілів

Оголошено тендер

613 694.40 UAH
Номер: 7aadda22383349f6be94fcb7c7ab06cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-016642-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дні­про­транс­сер­віс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дні­про­транс­сер­віс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 613 694.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до легкових автомобілів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Дата опублікування: 03.09.2026 16:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума613 694.40 UAH