• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з технічного обслуговування в обсязі одного ТО-1000 та двох ТО-2000 компресорних установок 2ГМ10-12/7-26С ДКУ-1, ДКУ-2

Оголошено тендер

1 296 000.00 UAH
Номер: c45dccfe706645c1969356cb7603e77a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-016601-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Очікувана вартість: 1 296 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з технічного обслуговування в обсязі одного ТО-1000 та двох ТО-2000 компресорних установок 2ГМ10-12/7-26С ДКУ-1, ДКУ-2
Примітки: Категорія замовника: Замовник визначений у п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 03.09.2026 16:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 296 000.00 UAH