• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Конструктори для кабінету робототехніки Криворізького ліцею № 119 Криворізької міської ради, за адресою: м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний, 48А, у рамках реалізації заходів публічного інвестиційного проєкту із забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Оголошено тендер

31 000.00 UAH
Номер: cf5e91055e214fccb7693c58b91959e4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-016405-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Очікувана вартість: 31 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Конструктори для кабінету робототехніки Криворізького ліцею № 119 Криворізької міської ради, за адресою: м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний, 48А, у рамках реалізації заходів публічного інвестиційного проєкту із забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».
Примітки: Місцезнаходження замовника - 50071, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, будинок 32. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється у відповідності до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.09.2026 16:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Набір-розширення fisсhertechnik STEM Coding Ultimate AI: Vision AI
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 штука
Період постачання до 20.11.2026
Набір-розширення fisсhertechnik STEM Coding Ultimate AI: Vision AI
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штука
Період постачання до 20.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКриворізька
Сума31 000.00 UAH