-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарський засіб Arginine glutamate – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Arginine glutamate – Код ДК 021:2015 – 333690000-3 Лікарські засоби різні)
Оголошено тендер
37 520.00
UAH
Номер:
294f1126a9114699a315d312f9999908
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016364-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
37 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарський засіб Arginine glutamate – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Arginine glutamate – Код ДК 021:2015 – 333690000-3 Лікарські засоби різні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
МНН:
arginine glutamate Arginine glutamate
Дата опублікування:
03.09.2026 16:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума37 520.00 UAH