-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги перевезення деревини Ярмолинецьке надлісництво
Оголошено тендер
6 467 040.00
UAH
Номер:
f6e33ac1912e4431bff979e8ae8d6907
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-015404-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45495765
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Руська, будинок 203А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 467 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги перевезення деревини Ярмолинецьке надлісництво
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
03.09.2026 16:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 467 040.00 UAH