-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарський засіб Clindamycin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Clindamycin – Код ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)
Оголошено тендер
5 497.60
UAH
Номер:
c418fade8af44443a448fb99b5f9ccc7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-014853-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 497.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарський засіб Clindamycin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Clindamycin – Код ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
МНН:
clindamycin Clindamycin
Дата опублікування:
03.09.2026 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 497.60 UAH