• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Органічні добрива (гній ВРХ)

Оголошено тендер

408 000.00 UAH
Номер: 64040db7eeea4f729bad4c20bea3ffd9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-014354-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 408 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Органічні добрива (гній ВРХ)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Попов О.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24430000-7 Добрива тваринного та рослинного походження
Дата опублікування: 03.09.2026 15:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума408 000.00 UAH