• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Генератор

Оголошено тендер

738 000.00 UAH
Номер: 54374d3088dd440dbd42d754722bfd65
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-011801-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) 10 МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1496)
Замовник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) 10 МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1496)
Очікувана вартість: 738 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Генератор
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.09.2026 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Генератор
Код ДК 021:2015: 31121100-1 Дизель-генераторні установки
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗФ
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума738 000.00 UAH