• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Крани

Оголошено тендер

5 390 172.00 UAH
Номер: 11cc042982614fb2acccb2b80918a876
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-013564-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 5 390 172.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Крани
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. (у.о. Ковальчук Д.О.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування: 03.09.2026 15:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума5 390 172.00 UAH