-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель та провід в асортименті
Оголошено тендер
1 400 391.00
UAH
Номер:
49ad476ac7794471811e8ee000bd3a63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-012333-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 400 391.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабель та провід в асортименті
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Полікарпов К.В.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабелі
Дата опублікування:
03.09.2026 14:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Провід ПВ1 4,0 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
3600 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ПВ3 0,5 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
500 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ПВ3 0,75 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
250 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ПВ3 1,0
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
200 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ПВС 2х1 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
300 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ПВС 2х1,5 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
600 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ПВС 3х1,5 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
1000 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ПВС 3х2,5 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
700 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ПВС 4х2,5 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
200 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ПВС 4х4 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
50 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ПВС 4х6 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
50 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ШВВПнг 3х1,5 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
50 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Провід ШВВПнг 3х2,5 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
50 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Кабель КГ 4х4 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Кабель КГ 4х6 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Кабель КГ 4х10 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
250 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Кабель КГ 3х16+1х10 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Кабель КГ 3х50+1х35 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
250 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Кабель КГ 4х25 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Кабель КГ 4х35 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Кабель ВВГ-Пнг 3х1,5 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
550 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Кабель ВВГ-Пнг 2х1,5 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
200 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Кабель ВВГ-Пнг 3х2,5 або еквівалент
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499100 ---- проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм
Кількість
750 метр
Період постачання
до 31.03.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума1 400 391.00 UAH