• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ремонт будівель К+++ АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтирський район, +++

Оголошено тендер

985 032.00 UAH
Номер: 9cce8b6d5ef54fa4af2e6e11494f594a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-011809-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 985 032.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт будівель К+++ АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтирський район, +++
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Прокопенко Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування: 03.09.2026 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума985 032.00 UAH