-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з гарантійного технічного обслуговування телескопічного навантажувача MANITOU MT-X 735 (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Оголошено тендер
48 519.86
UAH
Номер:
3ff0b19c992c4868825116f101ba75ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-011300-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
48 519.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з гарантійного технічного обслуговування телескопічного навантажувача MANITOU MT-X 735 (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуги відповідно до абз. 4 пп. 5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 14:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума48 519.86 UAH