-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні вироби (Тент або еквівалент)
Оголошено тендер
62 400.00
UAH
Номер:
47eb1597bb684db28a33f42141ba1d78
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-010893-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
62 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні вироби (Тент або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2026 14:15
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля будівельних матеріалів з метою резерву
-
Дата публікації:
03.09.2026 14:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тент 200 г/м28 х 12 м тарпауліновий або еквівалент
Кількість
14 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума62 400.00 UAH