• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Вогнегасники порошкові, Вогнегасники вуглекислотні, Пожежний інвентар

Оголошено тендер

13 098.00 UAH
Номер: ff53edb4b7014b039600704d57926c3d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-010821-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Очікувана вартість: 13 098.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вогнегасники порошкові, Вогнегасники вуглекислотні, Пожежний інвентар
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №139 від 01.09.2026 року. Категорія замовника - пункт 1 частина 3 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Тип процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями з урахуванням СОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.09.2026 14:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеражня
Сума13 098.00 UAH