-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Північна (від буд.1 до вул.Білої Зінаїди) в м. Самар, Дніпропетровської області”. Коригування
Оголошено тендер
58 149 931.20
UAH
Номер:
737e14d8eb174d69b6288d7c82add199
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-009929-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
58 149 931.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Північна (від буд.1 до вул.Білої Зінаїди) в м. Самар, Дніпропетровської області”. Коригування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.09.2026 13:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума58 149 931.20 UAH