-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою)
Оголошено тендер
177 100.00
UAH
Номер:
ad70b06c46c74114b48e41d6d79c2ebf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-009545-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
177 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 13:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума177 100.00 UAH