• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»

Оголошено тендер

11 000.00 UAH
Номер: a49a8e5b58654ec0a0cb8a7617f77d81
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-009409-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради
Замовник: Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради
Очікувана вартість: 11 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.09.2026 13:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКілія
Сума11 000.00 UAH