• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щити пожежні без наповнення

Оголошено тендер

227 880.00 UAH
Номер: e2e415a0852d4f1ea1e2c88de2433d61
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-009339-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 227 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щити пожежні без наповнення
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. (у.о. Дроботенко К.А.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування: 03.09.2026 13:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума227 880.00 UAH