-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з гарантійного технічного обслуговування екскаваторів гусеничних SINOMACH GE210H (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Оголошено тендер
192 205.70
UAH
Номер:
ad6709a609504dcca61573d86c95da28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-009077-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
192 205.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з гарантійного технічного обслуговування екскаваторів гусеничних SINOMACH GE210H (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуги відповідно до абз. 4 пп. 5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 13:14
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
згідно актів приймання-передачі капітальних інвестицій від 17.12.2025 №25-6213/1052, від 18.12.2025 №25-6237, від 22.12.2025, №25-6341 на балансі військової частини 1495 (далі Замовник) перебувають екскаватори SINOMACH GE210H 2025 року випуску у кількості 4 одиниці з серійними номерами SINE210DAS1000084, SINE210DVS1000083, SINE210DHS1000086, SINE210DES1000087. Відповідно до додатку 2, який є невід’ємною частиною договору від 13.11.2025 № 596-25 укладеного між Головним центром капітального будівництва, реконструкції та закупівель Державної прикордонної служби України (далі. Покупець) та Товариством з обмеженою відповідальністю «ТАД КОНСТРАКШН ГРУП» (далі Постачальник) про закупівлю екскаваторів повноповоротних (гусеничних), гарантійний строк на вище зазначені екскаватори складає 12 місяців без обмеження напрацювання мото/годин і триває по грудень 2026 року. У Сервісних книжках поставлених разом з екскаваторами SINOMACH GE210H наведені графіки і регламент їх періодичного обслуговування.
-
Дата публікації:
03.09.2026 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума192 205.70 UAH