-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Щит ЯРП-250А ІР31 внутрішній)
Оголошено тендер
7 247.00
UAH
Номер:
d86591438c01405f83b182275d7a19a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-008922-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Херсонський комунальний транспортний сервіс" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01235573
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Залізнична,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Херсонський комунальний транспортний сервіс" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01235573
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Залізнична,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 247.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Щит ЯРП-250А ІР31 внутрішній)
Примітки:
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Щит ЯРП-250А ІР31 внутрішній)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.09.2026 13:06
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підпунктом 2 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю.
-
Дата публікації:
03.09.2026 13:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсонська
Сума7 247.00 UAH