• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лікарський засіб Calcium chloride – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Calcium chloride – Код ДК 021:2015 – 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи)

Оголошено тендер

14 120.00 UAH
Номер: 01d9df50b5224b3faaa414b3052fc2eb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-008658-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Очікувана вартість: 14 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лікарський засіб Calcium chloride – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Calcium chloride – Код ДК 021:2015 – 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
МНН: calcium chloride Calcium chloride
Дата опублікування: 03.09.2026 12:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума14 120.00 UAH