• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту прально-прасувального обладнання ПКВЧД-11 Дніпро

Оголошено тендер

2 324 942.40 UAH
Номер: 74acfbb611254fa2a3b51ef7c1e44fd2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-007932-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПАСАЖИРСЬКА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ПАСАЖИРСЬКА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 2 324 942.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту прально-прасувального обладнання ПКВЧД-11 Дніпро
Примітки: 1 937 452,00 грн без ПДВ (один мільйон дев’ятсот тридцять сім тисяч чотириста п’ятдесят дві гривні 00 копійок) 2 324 942,40 грн з ПДВ (два мільйони триста двадцять чотири тисячі дев’ятсот сорок дві гривні 40 копійок) Категорія замовника: юридична особа та/або суб’єкти господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у п. 4 ч. 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі –послуга -відкриті торги відповідно до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 та ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 03.09.2026 12:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 324 942.40 UAH