-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з доопрацювання функціональних можливостей комп’ютерної програми «M.E.Doc»
Оголошено тендер
496 200.00
UAH
Номер:
f6a2a1a9f39149589faad3a1df78d6e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-007637-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
496 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з доопрацювання функціональних можливостей комп’ютерної програми «M.E.Doc»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
03.09.2026 12:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума496 200.00 UAH