-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: ЗиЛ-4331 (022427), Mitsubishi L200 (MMBCNK740XD017256), Citroen Jumpy (VF7XTAHZ8BZ072872), Ford Transit (WF0SXXBDFSAR82643), Renault Duster (VF1HJD40665865468), Mitsubishi L200 (VCJJKL10LH005578) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
Оголошено тендер
234 450.00
UAH
Номер:
35447bcee2b844378bc74971d1755281
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-007234-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
234 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: ЗиЛ-4331 (022427), Mitsubishi L200 (MMBCNK740XD017256), Citroen Jumpy (VF7XTAHZ8BZ072872), Ford Transit (WF0SXXBDFSAR82643), Renault Duster (VF1HJD40665865468), Mitsubishi L200 (VCJJKL10LH005578) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 11:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ремонт циліндру підіймання кузова
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт радіатора
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна ШРУС PR 2810-3046
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна ШРУС PR 2710-2653
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна підшипників та сальників переднього моста
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна трансмісійного мастила
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна рульового маятника
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна шарової опори верхньої
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна втулки заднього амортизатора
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт паливних форсунок
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт ПНВТ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт паливних форсунок
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт ПНВТ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт генератора
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна патрубка (144600835R)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт турбіни
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна датчику тиску пального
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна датчика температури FT80239
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт блоку циліндрів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт ГБЦ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна рульових наконечників
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна втулок стабілізатора
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна головного циліндру зчеплення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума234 450.00 UAH