• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Мухачова, 16, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

Оголошено тендер

2 138 008.80 UAH
Номер: 18995449842645b6868d125db71bc75c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-005942-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 138 008.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Мухачова, 16, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Примітки: Вид закупівлі - процедура закупівлі. З урахуванням положень постанови КМУ від 12.10. 2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.09.2026 11:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Мухачова, 16, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Харківської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума2 138 008.80 UAH