• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Підіймально-транспортувальне обладнання в асортименті

Оголошено тендер

55 200.00 UAH
Номер: fe54d391d306400880af5ef03dbe77ec
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-005294-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 55 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Підіймально-транспортувальне обладнання в асортименті
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Полікарпов К.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Дата опублікування: 03.09.2026 11:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума55 200.00 UAH