• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплекти гільзо-поршневі

Оголошено тендер

45 000.00 UAH
Номер: 887daebfc3ea4c729195492392c46a0e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-002503-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 45 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплекти гільзо-поршневі
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Яцик В.А.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Дата опублікування: 03.09.2026 09:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума45 000.00 UAH