• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Антигель для дизельного палива

Оголошено тендер

518 400.00 UAH
Номер: 87eec25c86af4be282f8dad90d26fd92
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-002063-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 518 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Антигель для дизельного палива
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Дата опублікування: 03.09.2026 09:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума518 400.00 UAH