-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з використанням техніки ГРП в процесі гідравлічного розриву пластів (ГРП) на об’єктах АТ «Укрнафта»
Оголошено тендер
3 628 818.48
UAH
Номер:
a285cae2c3e148b1a4b4a0af5984c32d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-001358-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 628 818.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з використанням техніки ГРП в процесі гідравлічного розриву пластів (ГРП) на об’єктах АТ «Укрнафта»
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Сорока С.Л.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
76210000-8 Послуги, пов’язані з видобуванням нафти
Дата опублікування:
03.09.2026 09:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума3 628 818.48 UAH