-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт санітарної кімнати 1 поверху блоку В (біля харчоблоку)
Оголошено тендер
359 163.60
UAH
Номер:
48144e6cf9f342e88026d16bd84d3e79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-001233-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Козелецький геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189953
-
Адреса:
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Козелецький геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189953
-
Адреса:
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
359 163.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт санітарної кімнати 1 поверху блоку В (біля харчоблоку)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 09:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3000 - Соціальний захист та соціальне забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігівська
Сума359 163.60 UAH