• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Жовтневого надлісництва

Оголошено тендер

10 267.20 UAH
Номер: 0c04c78a5d7a490b811d94be8c450555
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-001199-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 10 267.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Жовтневого надлісництва
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування: 03.09.2026 09:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 267.20 UAH