-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів
Оголошено тендер
1 054 400.00
UAH
Номер:
c383f1cf875a4bd2a3922e91ba760e3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-001201-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
СПАСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СПАСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561962
-
Адреса:
77624, Україна, Івано-Франківська область, с. Спас, СІЧОВИХ СТРУЛЬЦІВ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СПАСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СПАСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561962
-
Адреса:
77624, Україна, Івано-Франківська область, с. Спас, СІЧОВИХ СТРУЛЬЦІВ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 054 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.09.2026 09:16
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.Відкриті торги з особливостями відмінено 15.08.2026 року за № UA-2026-08-07-010399-a.
-
Дата публікації:
03.09.2026 09:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСпас
Сума316 320.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСпас
Сума738 080.00 UAH