-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено тендер
333 904.00
UAH
Номер:
95a871297c1c43f1b49519c833cdbee0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017848-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
333 904.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Примітки:
Автоклав стоматологічний клас В
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 22:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автоклав стоматологічний клас В
×
-
НК 024:2023:
38671 Стерилізатор паровий
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяТорецьк
Сума333 904.00 UAH