• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторні реактиви для гематологічного аналізатора ZYBIO Z3 ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні Гематологічний реагент для аналізатора Z3: Ділюєнт, ємність 20л x1 Гематологічний реагент для аналізатора Z3: Лізуючийрозчин, 500мл / пляшка Промивач зонда 50 мл x 2 Контрольнийматеріал CBC-3D, 2.0 мл, нормальнийрівень Глюкоза СпЛ 100 Холестерин СпЛ 100

Оголошено тендер

30 202.00 UAH
Номер: 79552a858f954f0680b74ea32fafcf74
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-013692-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Очікувана вартість: 30 202.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні реактиви для гематологічного аналізатора ZYBIO Z3 ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні Гематологічний реагент для аналізатора Z3: Ділюєнт, ємність 20л x1 Гематологічний реагент для аналізатора Z3: Лізуючийрозчин, 500мл / пляшка Промивач зонда 50 мл x 2 Контрольнийматеріал CBC-3D, 2.0 мл, нормальнийрівень Глюкоза СпЛ 100 Холестерин СпЛ 100
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 02.09.2026 15:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума30 202.00 UAH