-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 35110000-8 «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» (засоби пожежогасіння)
Оголошено тендер
9 580.00
UAH
Номер:
de1057ce29a74e3eb654fd42fe764646
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017549-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Опорний заклад "Путильський ліцей імені Юрія Федьковича" Путильської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25811484
-
Адреса:
59100, Україна, Чернівецька область, селище Путила, вул. Українська, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Опорний заклад "Путильський ліцей імені Юрія Федьковича" Путильської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25811484
-
Адреса:
59100, Україна, Чернівецька область, селище Путила, вул. Українська, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 580.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 35110000-8 «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» (засоби пожежогасіння)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 21:02
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), обов'язкові порогові значення для проведення процедури відкритих торгів або використання електронного каталогу (Prozorro Market) для закупівлі товарів становлять 200 тис. гривень. Вартість закупівлі засобів пожежогасіння за Договором № 91/26 від 02.09.2026 року становить 9 580,00 грн з ПДВ, що не перевищує встановлені законодавством вартісні межі. Таким чином, відповідно до абзацу першого пункту 11 Особливостей, замовник має право здійснити зазначену закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
-
Дата публікації:
02.09.2026 21:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Багор пожежний
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Лом пожежний
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Лопата пожежна
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Відро конусне пожежне
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Захисний екран 1 шаровий (кошма-брезент вогнестійкий акт.посилений 1,4*1,8)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Сокира пожежна
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Вогнегасник ВП-6
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Щит пожежний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти загального фонду
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума9 580.00 UAH