-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вулиці Шкільна (від будинку №73 до будинку №93) с. Нові Трояни, Болградського району, Одеської області»
Оголошено тендер
2 163 668.43
UAH
Номер:
d15fe7b9d2934d13aabb33a701540a9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017231-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Городненська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378184
-
Адреса:
68712, Україна, Одеська область, Городнє, Болградський район, вул.Широка,39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Городненська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378184
-
Адреса:
68712, Україна, Одеська область, Городнє, Болградський район, вул.Широка,39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 163 668.43 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт вулиці Шкільна (від будинку №73 до будинку №93) с. Нові Трояни, Болградського району, Одеської області»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
NK 018:2023:
2112 Вулиці та інші дороги
Дата опублікування:
02.09.2026 19:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГороднє
Сума2 163 668.43 UAH