• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту гідравлічних насосів та гідравлічних двигунів колійних машин

Оголошено тендер

3 814 237.50 UAH
Номер: f0ccf6e9dfb74521b4cb8e82aebd1a19
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-017192-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
Замовник: Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 3 814 237.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту гідравлічних насосів та гідравлічних двигунів колійних машин
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Дата опублікування: 02.09.2026 19:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту гідравлічних насосів та гідравлічних двигунів колійних машин
Код ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 814 237.50 UAH