• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закінчені роботи по об’єкту: «Будівництво сховища №11А на території ПЗРВ «Буряківка» у зоні відчуження Київської області [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи]»

Оголошено тендер

56 472 035.00 UAH
Номер: 479abd7fa4d7450fbf70931cd719bf21
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-017126-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
Очікувана вартість: 56 472 035.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закінчені роботи по об’єкту: «Будівництво сховища №11А на території ПЗРВ «Буряківка» у зоні відчуження Київської області [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи]»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 02.09.2026 19:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Закінчені роботи по об’єкту: «Будівництво сховища №11А на території ПЗРВ «Буряківка» у зоні відчуження Київської області [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи]»
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.05.2027

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписФінансування закупівлі за даним Договором здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України КПКВК 2408090, КЕКВ 3210, Спеціальний фонд. Сторони погоджуються, що в разі зміни джерела фінансування в процесі виконання цього Договору, вони мають право внести відповідні зміни до Договору шляхом укладання додаткового договору (угоди).
Код класифікації видатківКПК-2026:2408090 - Виконання робіт у сфері поводження з радіоактивними відходами неядерного циклу, будівництво комплексу "Вектор" та експлуатація його об'єктів
Сума56 472 035.00 UAH