-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт сховища № 37 (12Е) за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 150
Оголошено тендер
35 387 256.00
UAH
Номер:
ff2002d387a34830ad6444f2ebd3f4ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017096-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
35 387 256.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт сховища № 37 (12Е) за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 150
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
02.09.2026 18:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт сховища № 37 (12Е) за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 150
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума35 387 256.00 UAH