• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 65

Оголошено тендер

18 975.00 UAH
Номер: 10cc276d9de9497e817c68db5e2eb3fd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-016860-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
Очікувана вартість: 18 975.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 65
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, робіт, послуг відповідно до підпункту 22 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 02.09.2026 18:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти підприємства та місцевий бюджет
Сума18 975.00 UAH