-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Оголошено тендер
2 376 000.00
UAH
Номер:
8bc4e774b8ea460ebbc8b11e31c0a867
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016809-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Заводська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Заводська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 376 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Дата опублікування:
02.09.2026 18:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 376 000.00 UAH