-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту пожежної сигналізації в школі І-ІІІ ступенів № 58 за адресою пров. Алли Горської, 3, Шевченківського району, міста Києва, (код ДК 021:2015 (CPV) 45343000-3 встановлення протипожежного обладнання)
Оголошено тендер
364 999.20
UAH
Номер:
eac60d5c34e2442f99921d3739012460
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016781-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
364 999.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту пожежної сигналізації в школі І-ІІІ ступенів № 58 за адресою пров. Алли Горської, 3, Шевченківського району, міста Києва, (код ДК 021:2015 (CPV) 45343000-3 встановлення протипожежного обладнання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45343000-3 Встановлення протипожежного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 18:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума364 999.20 UAH