• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 158 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Криворізька, буд. 20 А

Оголошено тендер

2 756 318.70 UAH
Номер: 6048109f3efc46be9b38ab978b51e502
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-016754-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 756 318.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 158 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Криворізька, буд. 20 А
Примітки: Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.09.2026 18:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 158 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Криворізька, буд. 20 А
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума2 756 318.70 UAH