-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичний огляд (періодичний) працівників певних категорій, водіїв та періодичний психіатричний огляд, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин (м. Харків)
Оголошено тендер
68 876.00
UAH
Номер:
a997422641794ed79e29054a0840e3a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016525-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
68 876.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичний огляд (періодичний) працівників певних категорій, водіїв та періодичний психіатричний огляд, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин (м. Харків)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування:
02.09.2026 17:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума68 876.00 UAH