-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 - 79110000-8 «Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва»
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
a2bcd30ba8dc498b81454c293cbf0ad6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016429-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району» м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05446166
-
Адреса:
02089, Україна, Київська область, Київ, Броварський проспект, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району» м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05446166
-
Адреса:
02089, Україна, Київська область, Київ, Броварський проспект, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 79110000-8 «Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Дата опублікування:
02.09.2026 17:29
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 9 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності. Протягом періоду 01.01.2026 – 31.08.2026 рр. підприємством було отримано 10 судових ухвал. У зв’язку з цим, підприємству необхідно отримувати спеціалізований юридичний (адвокатський) супровід.
-
Дата публікації:
02.09.2026 17:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти підприємства
Сума500 000.00 UAH