-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторні модулі - код ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори
Оголошено тендер
115 966.00
UAH
Номер:
ae944979756d4ede9fbab197658635b0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016411-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
115 966.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Акумуляторні модулі - код ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 17:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Акумуляторні модулі
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума115 966.00 UAH