-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навісне обладнання до трактора KATA КВ904
Оголошено тендер
1 457 400.00
UAH
Номер:
706014c0a26c4d05b705f61f1ee4a0fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-015822-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34966254
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Білоруська, буд. № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34966254
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Білоруська, буд. № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 457 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Навісне обладнання до трактора KATA КВ904
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
Дата опублікування:
02.09.2026 16:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 457 400.00 UAH