• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор – 32324000-0)

Оголошено тендер

22 800.00 UAH
Номер: fd315d7e0ce545eca722f35f54bc2ea0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-015762-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Очікувана вартість: 22 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор – 32324000-0)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 02.09.2026 16:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума22 800.00 UAH