• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Харківська (від вул. Каштанова до вул. Національного прапора) в місті Дергачі Харківського району Харківської області

Оголошено тендер

1 416 197.00 UAH
Номер: 07e8e4d20cbd41faa7cf80fa8517ead9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-015696-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дергачівська міська рада
Замовник: Дергачівська міська рада
Очікувана вартість: 1 416 197.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Харківська (від вул. Каштанова до вул. Національного прапора) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
Примітки: Згідно наявної потреби у закупівлі на 2026 рік. Джерело фінансування закупівлі – місцевий бюджет. Місцезнаходження замовника - Україна, 62303, Харківська область, Харківський район, м. Дергачі, площа Перемоги, будинок 5. Категорії замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Очікувана вартість - з ПДВ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.09.2026 16:47
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДергачі
Сума1 416 197.00 UAH